Вперше будете купляти настільну ігру. 4 найпопулярніші різновиди настільних ігор, про які розповість «ІгроМаг»fe69ae5e

Якщо Ви вперше вирішили придбати настільну гру, тоді не хвилюйтеся про те, що Ви губитеся серед такої величезної кількості яскравих і красиво оформлених коробок з настолками. Це цілком нормально, адже лише з досвідом приходить знання справи та вміння відрізняти гарну гру від поганої.

А така велика різноманітність пов'язана з новим приростом популярності такої розваги, адже з кожним днем відкривається все більше спеціалізованих магазинів, різних ігрових кафе, проводяться фестивалі, змагання та багато іншого.

За фактом, настільні ігри — це вже не просто розвага, а справжнісінька культура багатьох поколінь, адже навіть наші бабусі та дідусі у своєму дитинстві проводили час у компанії саме таким чином. Так що немає нічого дивного, що ця розвага знову набуває безліч шанувальників.

А їхній такий великий вибір як для малюків, так і для старих є як плюсом, адже кожен може підібрати ідеальну гру і насолоджуватися відпочинком; так і мінусом, оскільки для новачка вибір настілки обертається головним болем.

Так що, якщо Ви тільки почали своє знайомство з ними, для початку краще дізнатися про найпопулярніші види та жанри.

настільні ігри від desktopgames.com.ua

4 найпопулярніші типи настілок

  • Вирізняють сімейні, які вважаються універсальними, оскільки підходять під будь-яку вікову категорію і найчастіше мають веселий сюжет та прості правила. Таким чином, будь-який вечір пройде весело і з користю, і ніхто не буде обділений.

  • Ігрова абстракція — всім давно відома настілка, точніше її жанр. Це звичні нам шахи, шашки, доміно, нарди - все, що має просте сприйняття, але продуманий ігровий процес, що дозволяє зосередитись на тактиці та залишенні ходів.

  • Настільно-рольові також набирають великої популярності, адже це чудовий спосіб провести тематичну вечірку. Йдеться про книгу з правилами, кубиками та картами, а також персонажів, яких відіграють самі гравці.

  • Ще один популярний жанр — економічні. Кожен хоч раз чув про Монополію або навіть грав у неї. Такі настілки цікаві своїм ігровим процесом та безпосередньо азартом, адже Вам потрібно керувати підприємством, заробляти гроші та обігравати своїх суперників для отримання статусу монополіста.


А будь-який із цих видів Ви знайдете в «ІгроМаг». Це те місце, про вибір якого Ви не пошкодуєте, оскільки вони за великий термін роботи мають гарну репутацію, значну кількість позитивних відгуків і великий асортимент продукції, що надається. Це не тільки настільні для будь-якого віку та жанру, а й аксесуари, подарункові сертифікати, література тощо.

Prazdnik shop © Все права защищены

+38 (012) 345-67-89