Курорт Кирилівкаfe69ae5e

Курорт Кирилівка

Курорт Кирилівка пропонує відпочинок на теплому Азовському морі. Це селище відмінно підходить для сімейного відпочинку, так як тут мілководдя, плюс до всього, тут немає вантажного судноплавства і промислових портів, тому Кирилівка вважається екологічно чистою територією.

Курортний сезон стартує в кінці весни, в розпал пляжного сезону вода прогрівається до плюс 25-28°С. Вода моря насичена різними мікроелементами і солями, бромом, йодом, а також унікальними муловими та сульфідними грязями, тому тут можна оздоровитися.

Селище має досить розвинену інфраструктуру. У Кирилівці є магазини, нічні клуби, аптеки, ринки, автовокзал, кафе.

Ціни на житло тут блищать різноманітністю, а дешеві квитки на автобус купити у Кирилівку можна за допомогою інтернет на спеціалізованому сайті. Вартість розміщення може бути різною (залежно від наданих умов проживання). Туристи можуть зупинитися на базах відпочинку або у приватному секторі, а також відпочиваючих чекають готелі Кирилівки. Деякі господарі пропонують відпочивальникам харчування, яке може оплачуватися додатково або вже бути включеним в вартість оренди житла.

У ролі розваг Кирилівка пропонує відпочинок в аквапарку «Острів скарбів», Луна-парку, катання на таблетці, банані і катамарані. Можна покататися на водному мотоциклі або зробити стрибок з парашутом, зайнятися риболовлею. Також туристам рекомендується побувати в дельфінарії «Оскар». До місцевих визначних пам'яток зараховується і «Сафарі-парк», так називається великий розважальний комплекс, в якому є сафарі-містечко, безліч гойдалок і атракціонів, басейн, водна гірка, батут і квадроцикли.

Любителі нічних клубів можуть відвідати відмінні заклади - Шторм, Ріо, Багіра, Техас. Наприклад, Техас є центром розваг, він може одночасно прийняти вісімсот чоловік. У клубі організовуються пінні вечірки, лазерне шоу, тематичні програми, дискотеки та еротик-шоу.

Prazdnik shop © Все права защищены

+38 (012) 345-67-89